top of page

Lístky a vstup

  • Vstupné na mieste je 15€ dospelý a 5€ zľavnený. Pri online predpredaji je cena 13€ dospelý a 3 zľavnený. Zľavnené vstupné je pre deti od 7 do 12 rokov, Dôchodcov a ZŤP. Detičky do 6,999 roka majú vstup ZADARMO.

  • Brány areálu sa pre verejnosť otvoria od 9:00, následne letecký program na oblohe bude spustený od 10:30 a končiť bude cca o 18:00.

  • Na vstupe do areálu budú umiestnené stánky na predaj lístkov. Odporúčame využiť online predaj pre jeho cenu a rýchlejšie vybavenie na mieste.

Parkovanie a doprava

  • Parkovné je zahrnuté v cene lístka, teda je ZADARMO. Priamo pri areáli podujatia bude vytvorené “menšie” parkovisko, pri termináli letiska bude “väčšie” parkovisko, odkiaľ bude premávať kyvadlová doprava.  Menšie parkovisko obsahuje voľnú časť a bližšie k vystúpeniam je časť pre "Premium Parking". Parkovisko bude otvorené od 8:00. 

  • Verejná doprava bude posilnená na trase z mesta na letisko - linka 23. Premávať bude cca každých 30minút autobus s väčšou kapacitou zo staničného námestia na letisko a pokračuje do Aeroklubu na podujatie. 

Program

  • Informácie o programe nájdete na našej stránke www.leteckednikosickehokraja.sk v záložke program. Vzhľadom na aktívnu prevádzku medzinárodného letiska, ktoré by ovplyvňovali harmonogram podujatia program nemá presnú minutáž, je ale rozdelený do troch dvojhodinových blokov ktoré majú určené poradie ukážok. Zmena programu vyhradená. 

  • Atrakcie sú natiahnuté do celého areálu aby ste sa tam cítili voľnejšie a príjemnejšie. Podľa priloženej mapy sa môžete tešiť na Detský svet 16 Zabavka.sk, šľapacie káry 15, Kolotoče 17 Lunapark Petržalka, skákanie hrady 18. Rôzne odborné ukážky v stánkoch Technickej univerzity 21 a 22. O dospelých divákov bude postarané samozrejme v predajných a gastro stánkoch 9,10,11.

Všeobecné

  • Pitná voda bude v areáli pre návštevníkov zabezpečovaná ZADARMO našim partnerom v limitovanom množstve. Odporúčame niečo mať so sebou, prípadne vás obslúžime s nápojmi v stánkoch.

  • Dátum máme síce na konci leta, no slniečko môže občas klamať, preto odporúčame pokrývku hlavy a opaľovací krém. Dáždniku v batohu pre istotu sa tiež nič nestane.​

  • Podujatie sa koná s podporou Košického samosprávneho kraja a iných partnerov zo súkromného sektora, nemá však žiaden politický, náboženský či iný hodnotový zámer. Žiadame politické strany a jednotlivcov aby sa zdržali akejkoľvek úmyselnej propagácie.

Areál podujatia

Kontaktujte nás

Pre Partnerov

Signing a Contract

Ján Magura - Predseda Aeroklubu
+421 905 346 986

jankomagura@gmail.com

Pre účastníkov

Kontakt účastníkov

Michal Vejčík - VLP

+421 903 227 402

michal.vejcik@gmail.com

Pre Návštevníkov

Kontakt návštevníkov

Tibor Mačuga - PR Manažér

vstupenky@leteckednikosickehokraja.sk

bottom of page